komp-net
komp-net

Destiny

Nasz dział rozwoju projektuje i wykonuje dedykowane oprogramowania wspomagające działanie procesów w przedsiębiorstwach, wykorzystując opracowaną platformę Destiny.

Destiny jest nowoczesną platformą umożliwiającą współpracę z bazami danych. Programy księgowe napisane na tę platformę charakteryzują się jednolitym, intuicyjnym interface’m. Platforma Destiny umożliwia dopisanie lub modyfikację stworzonego oprogramowania do potrzeb pojedynczego użytkownika, oferując rozbudowane możliwości konfigurowania opcji czy dostępu do danych.

Możliwości platformy:

Integrowanie różnych systemów

Przedsiębiorstwa często posiadają dedykowane oprogramowanie, specyficzne dla danej branży. Z reguły jest to drogie programy dla firm i biur rachunkowych, które trudno wymienić. Istniejące w szerokiej ofercie systemy księgowo finansowe , rzadko integrują się z branżowymi systemami. Platforma Destiny umożliwia połączenie takich systemów, umożliwiając korzystanie z nowoczesnych systemów finansowo księgowych, przy zachowaniu specyficznego oprogramowania pisanego na zamówienie czy dedykowanego do branży. Można także łączyć różne programy księgowe w jeden cały system. Zaletą integracji za pomocą platformy Destiny jest to, że dane są widoczne od razu po wprowadzeniu ich w systemie podrzędnym – nie trzeba wykonywać ręcznie uruchamianych importów czy eksportów danych. Integracja jest możliwa nawet w przypadku rozproszonych baz danych.

Integrowanie różnych systemów

Rozwiązania oparte o platformę Destiny umożliwiają użytkownikowi pracę za pomocą trzech modeli:

 • klasyczny dostęp do danych – oprogramowanie typu desktop – użytkownik ma wygodę zwykłego oprogramowania, instalowanego jego komputerze, korzystając z szybkości i wygody jaką oferuje tego typu rozwiązanie, jednocześnie z możliwością dostępu do danych przez internet jak i off-line,
 • dostęp do danych za pomocą klasycznej przeglądarki internetowej, – nie wszędzie możliwe jest zainstalowanie oprogramowania, dlatego dostęp do danych możliwy jest również przez przeglądarkę www, dzięki czemu możemy sprawdzić ważne dane w każdym zakątku świata
 • dostęp dodanych przez urządzenia z zainstalowanym systemem Android – wygodne mobilne rozwiązanie, umożliwiające dostęp do danych za pomocą specjalnej aplikacji zainstalowanej np. w telefonie komórkowym – fakturowanie za pomocą telefonu komórkowego – to właśnie umożliwia praca w tym modelu dostępu do danych

W przyszłość platforma zostanie rozbudowana na dalsze systemy.

ikona

Praca przez internet on-line, off-line

W czasach globalizacji księgowość internetowa to ogromne ułatwienie. Platforma Destiny została skonstruowana w taki sposób, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo i płynny dostęp dodanych. W przypadku pracy z oprogramowaniem typu desktop możliwa jest praca zarówno on-line jak i off-line. Dzięki temu firma posiadająca oddziały w odległych miejscach nie musi się obawiać, że wstrzymane zostaną kluczowe procesy w firmie (np. sprzedaż). System ten działa nawet bez dostępu do internetu, po odzyskaniu połączenia dane zsynchronizują się z centralą. Dzięki temu rozwiązaniu nawet w przypadku wolnego połączenia z internetem, zachowana jest płynna praca.

Uniwersalność

Rozwiązania opracowane na platformie Destiny mogą pracować na dowolnej SQL’owej bazie danych. Jeżeli w Państwa firmie została zakupiona baza danych, platforma Destiny wykorzysta możliwości Państwa bazy. Dla rozwiązań nie wymagających przetwarzania ogromnych ilości danych znajdą zastosowanie bazy danych typu open-source, z których platforma Destiny również potrafi korzystać. Zaoszczędza to pieniądze na zakup bazy danych w przypadku gdy Państwa firma nie posiada żadnego serwera bazy danych.

ikona
ikona
Indywidualne podejście – Oprogramowanie dedykowane

Powyższa platforma pozwala nam na projektowanie i wykonanie dedykowanego oprogramowania wspomagające działanie procesów w przedsiębiorstwach, bez względu na posiadany system. Dodatkowo tworzy oprogramowanie E-commerce zsynchronizowane z wdrażanymi przez naszą firmę programami klasy ERP.

 • integratory
 • synchronizacje
 • ebay
 • amazon
 • allegro
 • kompletacje
 • zamówienia b2b
 • dropshipping
 • wysyłki kurierskie
 • zamówienia internetowe
 • produkty
 • cenniki

Realizujemy projekty UE i jesteśmy na liście autoryzowanych wykonawców dla PARP.