komp-net
komp-net

Streamsoft PRO

Streamsoft PRO to system zintegrowany, który sprawdza się w zarządzaniu procesami w firmach rozliczających się na zasadach pełnej księgowości lub w formie uproszczonej. Ze względu na swoje szerokie funkcjonalności system jest często wybierany przez firmy z branży handlowej i usługowej. W systemie możliwe jest także określanie prostych receptur materiałowych.

Wielomodułowa budowa

Streamsoft PRO ma wielomodułową budowę a każdy z modułów wspiera pracę w konkretnym obszarze firmy, m.in.: kadry i płace, księgowość, sprzedaż i marketing, zaopatrzenie, zakupy, magazyn czy serwis.

Moduł Produkt

Streamsoft PRO posiada także moduł Produkt, który daje możliwość automatycznego wystawiania dokumentów rozchodu i przychodu oraz określania receptury materiałowej. Znacznie przyspiesza to procesy kompletacji i dekompletacji produktów.

Zgodność z przepisami i rozwój systemu

Korzystanie ze Streamsoft PRO to gwarancja rozliczeń zawsze zgodnych z przepisami. System jest na bieżąco dostosowywany do zmian w Polskim prawie, tak by wyliczenia dla ZUS, Urzędów Skarbowych czy wysyłka JPK były zawsze poprawne. System Streamsoft PRO jest stale rozwijany, a podczas projektowania funkcjonalności, producent bierze pod uwagę potrzeby firm aktualnie korzystających z systemu.

Realizujemy projekty UE i jesteśmy na liście autoryzowanych wykonawców dla PARP.