komp-net
komp-net

Sprzedaż

ikona
Transakcje

Pełna obsługa transakcji. A co przez to rozumieć? Przede wszystkim, moduł Sprzedaż sprawnie prowadzi przez całość działań związanych z obsługą zamówień. Od rejestracji, przez realizację, aż po powstanie wymaganych dokumentów. Brzmi prosto i intuicyjnie? Tak właśnie jest!

Ceny i waluty

W tym obszarze nie może być mowy ani o błędach, ani niepewności. Doskonale to rozumiemy! Projektowaliśmy nasze rozwiązanie z myślą o tym, byś miał pod kontrolą wszystko, co ważne w tym zakresie. Korzystając z możliwości modułu możesz czuć się pewnie i bezpiecznie.

ikona

Wiedza o kontrahentach

Wiedza, czyli zdecydowanie więcej niż prosta ewidencja. W module określisz m.in. role poszczególnych kontrahentów i przypiszesz do odpowiednich osób dokładnie te dane, dokumenty i uwagi, które aktualnie są znaczące, np. ustalone warunki handlowe czy numery kont bankowych.

Współpraca z urządzeniami

Wachlarz możliwości w zakresie procesowania transakcji sprzedażowych w module wspomagany jest szerokim zakresem współpracy z urządzeniami, które usprawniają codzienną pracę specjalistów ds. sprzedaży. Wygodnie, szybko, bez potrzeby spisywania czy zapamiętywania szeregu danych.