komp-net
komp-net

Rozrachunki Verto

ikona

Zobowiązania, należności

Nie tylko bieżący dostęp do informacji o stanie zobowiązań i należności na dowolny dzień, ale także potwierdzanie sald, częściowe rozliczanie faktur, ich parowanie z rozliczeniem, definiowanie sposobów płatności czy tworzenie zestawienia dokumentów rozliczonych oraz analiza tych danych. Zawsze na bieżąco!

Windykacja

W module bez problemu wykonasz wszystkie istotne czynności, by skutecznie windykować dłużników. Nie tylko wystawisz przypomnienia i wezwania do zapłaty, ale w razie konieczności naliczysz także należne odsetki. Wszystko sprawnie i efektywnie!

Kasy, terminal, bank

Obsługa dokumentów kasowych, wyciągów bankowych oraz raportów terminalowych: z możliwością wystawienia do konkretnego rozliczenia, w PLN jak i walutach obcych, wraz z obsługą FIFO. Szybki eksport przelewów oraz import wyciągów. A wpłaty z zamówieniami i rozrachunkami? Powiążesz automatycznie!

ikona
ikona

Zestawienia i analizy

Z narzędziem tworzenie raportów i analiz to proces szybki i skuteczny. Wystarczy parę klików, by utworzyć m.in.:

  • zobowiązania i należności na dowolny dzień
  • rozliczenia z kontrahentami, wewnątrzzakładowe, publiczne, z pracownikami, z właścicielami, kredytów i pożyczek
  • płatności przeterminowane
  • zestawienie dokumentów rozliczonych, różnic kursowych, sald kas i banków na dzień
  • przekroczenie terminów płatności dokumentów rozliczonych i nierozliczonych
  • prognozowanie terminów płatności dokumentów nierozliczonych

Pośrednicy płatności

Pay-u, Pay-Pal, Przelewy24, DHL, GLS, UPS i szereg innych? Przeniesienie płatności za transakcję na pośrednika odbywa się w sposób zautomatyzowany. Co więcej możesz importować wyciągi tych płatności i powiązać je – podobnie jak w przypadku tradycyjnych transakcji, czyli także z automatu – z zamówieniami i rozrachunkami.

ikona