komp-net
komp-net

Zaopatrzenie

Moduł oferuje pełen wachlarz możliwości w zakresie zarządzania obszarem zaopatrzenia – począwszy od koordynacji kwestii związanych z dostawami i dostawcami, poprzez udostępnianie zawsze aktualnej oraz szczegółowej informacji o dostępnych zasobach i materiałach, aż po szereg możliwości dotyczących efektywnego gospodarowania zapasami. Pewnie i kompleksowo!

ikona
Optymalizacja procesu dostaw i doboru dostawców

Szereg możliwości procesowania tak zapytań ofertowych – m.in. ewidencja z możliwością zapytań o pozycję, dla których nie posiadasz jeszcze kartotek, jak i rejestracja ofert, a następnie automatyczne ich przekształcenie w zamówienia i rejestracja umów do nich. W prosty sposób obsłużysz też zamówienia wewnętrzne – z oddziałów firmy.

Kontrakty z dostawcami

Opcjonalne podejście do zaopatrzenia, dobrze sprawdza się m.in. w działalności e-commerce. W module sprawnie zakontraktujesz ilości, które pozwolą Ci otrzymać skonto pod koniec ustalonego z dostawcą okresu oraz zrealizujesz poszczególne zamówienia w ramach umowy. Ty zyskujesz profity i stabilność finansową, a Twojemu dostawcy łatwiej rozplanować produkcję. Same plusy!

ikona
Precyzyjne informacje o zasobach i materiałach

Ponieważ w module masz dostęp do całości ewidencji zaopatrzenia, zyskujesz tym samym zawsze aktualną i dostępną „na kliknięcie” informację o wszelkich zasobach zgromadzonych w magazynach Twojej firmy. Podobnie – zawsze pod ręką – dane o materiałach potrzebnych do realizacji celów – tak działalności bieżącej, jak i planowanej Twojej organizacji.