komp-net
komp-net

Workflow

Szukasz narzędzia, które profesjonalnie wspomaga projektowanie i koordynację przepływu pracy w firmie? Jest nim właśnie moduł Workflow Streamsoft Verto, który zatroszczy się również o zasoby realizujące zadania i dokumentację.

ikona
Przepływ pracy

Skuteczne wsparcie pracy grupowej? Bardzo proszę! W module zdefiniujesz procesy przepływu pracy, określając jakie zadanie będą wykonane w ramach każdego z nich oraz podzielisz ich realizację na etapy i prześledzisz realizację. Samo definiowanie odbywa się w postaci graficznej – BPMN (ang. Business Process Modeling Notation). Co poza tym?

  • ocenisz koszt i czas potrzebny na wykonanie
  • ustalisz kolejność realizacji
  • określisz które projekty przekraczają deadline
  • uruchomisz dany proces z automatu – na skutek określonych zdarzeń
  • nadasz parametry i ograniczenia dla procesów
Zasoby

Pełna kontrola! W tym zakresie system pomaga m.in. w przeszukiwaniu zdarzeń pod kątem zautomatyzowanej organizacji harmonogramu pracy dla poszczególnych osób oraz pilnowaniu, by poszczególne zespoły były równoważnie obciążane zadaniami oraz wywiązywały się z terminów. Istotne dla sprawnej działalności firmy są również możliwości złożonej analizy tego obciążenia oraz wydajności pracy.

Dokumenty

Są ściśle związane z niemal wszelkimi zadaniami przed jakimi stoi organizacja. Stąd w Workflow Streamsoft Verto możliwe jest procesowanie, udostępnianie i wyszukiwanie dokumentów – wraz ze wskazaniem stanów pośrednich i etapów, historią realizacji procesów i obiegu dokumentów oraz tworzeniem harmonogramu obiegu.

ikona
Analizy

Ocena bieżącej sytuacji pozwalająca na ciągłą optymalizację pracy? Tak! Moduł Workflow to także możliwości ciągłego monitorowania procesów oraz wielowymiarowej ich analizy. Uzyskiwane dane stanowią cenne źródło informacji. Skutkiem jest nie tylko zwiększenie oszczędności, ale i wzrost poziomu kultury organizacyjnej.