komp-net
komp-net

Szkolenia Security Awareness Trainings

Akademia G DATA oferuje firmom różnej wielkości najnowocześniejsze szkolenia i wszechstronną wiedzę na temat cyberbezpieczeństwa. Na naszej interaktywnej platformie ciekawie przygotowane kursy uczą pracowników jak chronić siebie i firmę przed atakami w codziennym, cyfrowym życiu. Szkolenia dostępne są z każdego miejsca, ponadto są zróżnicowane i łatwe do zintegrowania z codziennymi obowiązkami.

CO WYRÓŻNIA NASZE SZKOLENIA Z ZAKRESU ŚWIADOMOŚCI BEZPIECZEŃSTWA

Nasze szkolenia online są bardziej elastyczne niż jakiekolwiek szkolenia stacjonarne. Dzięki Security Awareness Trainings pracownicy uczą się, że nawet nieszkodliwie wyglądający link może być niebezpieczny, a dobre hasła są ważne w walce z cyberprzestępcami.

ikona

Praktyczność

Nasze szkolenia z zakresu bezpieczeństwa IT i ochrony danych uwrażliwiają pracowników na ważne kwestie w powyższym temacie. Twoi pracownicy uczą się na własnym komputerze lub urządzeniu mobilnym, korzystając z praktycznych zadań i przykładów.

Raporty

Możliwość śledzenia postępów uczestników kursu oraz podnoszenia ich świadomości o cyberbezpieczeństwie. Wystarczą dwa kliknięcia, aby wygenerować raport o przeprowadzonych szkoleniach, który pomoże również przygotować firmę do certyfikacji ISO 27001.

Prosta instalacja

Oszczędność czasu i zasobów na instalację. Udostępniamy system zarządzania nauczaniem (LMS) w naszej chmurze. Wystarczy otworzyć przeglądarkę i rozpocząć szkolenie.

Dopasowanie do potrzeb

Nasz zespół wsparcia jest dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00, aby w razie potrzeby pomóc przy instalacji lub innych problemach technicznych.

Starter Kit

Właściwa motywacja jest ważna – pracownicy zostaną wprowadzeni w nastrój szkoleń dzięki plakatom, tapetom i innym dodatkom.

ikona